Hit enter to search or ESC to close

Послуги

20000

Повний день, один оператор

Додоткові опції:

Почасова зйомка — 2500 грн

Зйомка тільки церемонії — 3500 грн: це зйомка церемонії та все що в неї входить (прихід гостей, фуршет, церемонія, вітання гостей).

Другий оператор (бажаний від 50 гостей) — 5000 грн: потрібен для того щоб зробити фільм більш динамічним та зняти більше важливих кадрів, працює як окремо так и камерою другого плану. Другий оператор починає знімати з церемонії, РАГСу або церкви та до кінця банкету.

SDE кліп (відеокліп в конці банкету) — 2500 грн: другий оператор при цьому обов’язковий.

Аерозйомка2500 грн: потрібна якщо вы хочете разбавити ваш весільний фільм цікавими кадрами з висоти, особливо якщо локація має гарний ландшафт, цією зйомкою займається окрема людина, ціна 2500 грн. за одну локацію (15-25 хвилин польоту). Якщо потрібна зйомка прогулянки та церемонії (2 локації) — 4000 грн., на весь день аерозйомка 6000 грн.

Пришвидчений монтаж 1500 грн: монтаж вашого весілля поза чергою, вы отримаєте відео в продовж 2 тижнів після урочистості.

Матеріали які я вітдаю:

  • весільний фільм — стандартно роблю 20-35 хвилин, залежить від тривалості зйомки та активності дня
  • кліп (приблизно 2 хвилини)
  • вихідні файли — весь відзнятий матеріал (всі кадри за день зібрані в один файл, біля 2-4 годин). Художні кадри не входять в репортаж, це кадри прогулянки, студії та деталі.

Срок вітдачі матеріалу в сереньому 2-4 місяці
Після просмотру можлива одна правка в продовж місяця після отриманого матеріалу (змінити музику, вставити або прибрати чиєсь побажання, або видалити непотрібні на вашу думку кадри), більше однієї правки вже обговорюється індивідуально та можливо за окрему плату.